Подрібнене насіння льону застосовують при виразці шлунка, при катарі та хронічних закрепах. Лікувальний настій готують так: 1-2 чайні ложки слід ретельно розтовкти, залити склянкою окропу, настоювати 2-3 години і випити теплим на ніч.
Перемішати по 10 г квіток ромашки аптечної, плодів фенхелю, коренів алтеї, пирію та солодцю. Залити 2 чайні ложки суміші склянкою окропу, настояти, закутавши, процідити. Лікування - як вказано в попередньому рецепті.
Хворим на виразку шлунка корисно без обмежень (адже суничний сезон короткий) споживати ці ягоди. Вони сприяють швидкому загоєнню виразки, та й загалом поліпшують роботу шлунково-кишкового тракту.
Так само корисно пити без обмежень свіжий сік чорної смородини.
* Тим, хто вирощує картоплю червоних сортів, також варто іти по ліки не до аптеки, а на город. Хронічний гастрит, виразкову хворобу шлунка з підвищеною кислотністю допоможе подолати підігрітий картопляний сік. Приймати по півсклянки 3-4 рази на день.
* Та найкращим городнім лікарем захворювань шлунка у народній медицині вважається капуста. Свіжий сік листя за умови регулярного прийому виліковує хронічні гастрити і виразку краще за всі медпрепарати. Аби приготувати ліки, скористайтеся соковижималкою і профільтруйте сік. Приймайте 3-5 разів на день перед уживанням їжі по півсклянки, злегка підігрівши.
Комментариев нет:
Отправить комментарий